درباره ما

« تاریخچه تالار پذیرایی حسام »

تالار پذیرایی حسام فعالیت خود را از سال 1368 با نام قصر شیرین آغاز کرده و همه روزه سعی کرده فعالیت خود را در زمینه پذیرایی و برگزاری مراسم توسعه دهد.
این تالار در سال 1397 بازسازی و نوسازی  گردیده و فعالیت خود را با مدیریت جدید و پرسنل کارآزموده  و با نام فعلی تالار پذیرایی حسام ادامه داده است . سابقه مدیریت ما در این سالها باعث شده تا کوله باری از تجربه و دانش روز را در زمینه میهمانداری و پذیرایی در چنته خود داشته و بتوانیم میزبانی خوب برای شما باشیم.

 

« شرح خدمات و نحوه سرویسها »

این تالار دارای یک سالن مجزا با قابلیت پذیرایی  300 نفر میهمان و اتاق عقد مجزا به همراه سفره عقد میباشد که هر یک از این بخشها میتواند با سلیقه شما همگون و هماهنگ گردد.
مجموعه تالار پذیرایی حسام میتواند میزبان شما در کلیه مراسمها , جشنها , ولیمه ها , میهمانیها و مجری کلیه سمینارهای شما بوده و در این راه همیار شما باشد. این تالار مجهز به سیستم صوتی حرفه ای , خواننده و دستگاههای نورپردازی با افکتهای زیبا بوده تا در بستری هموار بتواند گویای زبان حال شما باشد.

 

«اهداف تالار پذیرایی حسام »

تالار پذیرایی حسام با استفاده از پرستل کارآزموده و آشنا به فنون پذیرایی در نظر دارد تا همیشه رضایت کامل مشتری را دنبال کرده و در این سمت قدم بردارد تا بدین نحو بتوانیم برتری و مشتری مداری خود را ثابت کرده باشیم. ماتشنه برتری عملیاتی هستیم.

 

« خدمتگذار شما »

« تالار پذیرایی حسام »